• VII WARSZAWSKI TURNIEJ MUAYTHAI
    O PUCHAR URSUSA
    11.02.2017r.

Przynależność do konkretnej grup wiekowej zawodnika określana jest na dzień zawodów na podstawie pełnej daty urodzenia.

Kategorie wiekowe i wagowe wg przepisów międzynarodowych IFMA:

KADET 14-15 Lat:
Chłopcy:
Kat. 45 kg – 48 kg,
   1. Andrzej Lis – kadet – (01.10.2001) – TPW -Thai Gym Tarnów,
Kat. 48 kg – 51 kg:
   1. Filip Kardał – kadet – (20.08.2001) – TPW – Thai Gym Tarnów,
Kat. 54 kg -57 kg:
   1. Michał Dubanowicz – kadet – (18.09.2001) – TPW,
   2. Wiktor Wojciechowski  – 15 lat – 57 kg – TPW – Garuda, Warszawa
Kat.60 kg – 63,5 kg:
   1. Bartosz Zych  – kadet – (12.04.2002r)  – Academia Gorila Ostrołęka,
   2. Maciek Łobacz – kadet – (15.09.2001r) Absortio Gym.
Dziewczęta:
Kat. 45 kg. – 48 kg:
Kat. 63,5 kg – 67 kg:
   1. Nikola Błąkała – 15 lat – (06.02.2002) – TPW – Octagon Team Kraków
-71 kg, +71.
DZIECI STARSZE:
12-1 3 Lat: · Chłopcy:
Kat. 30 kg – 32 kg:
Kat. 38 kg -40 kg:
   1. Maksymilian Kardał – (08.07.2003) – TPW – Thai Gym Tarnów,
Kat. 40 kg – 42 kg:
   1. Maciej Herbich – (14.12.2004) – Liga – Arkadia Kalisz,
Kat. 44 kg -46 kg:
   1. Damian Pawłowski – (04.11.2003) – TPW – Thai Gym Tarnów,
Kat. 54 kg – 56 kg:
   1. Aleksander Czopko – (24.06.2003) – TPW – Ronin Tychy,
Kat. 56 kg -58 kg:
   1. Kacper Kaczmarczyk – (21.12.2004) – TPW – Octagon Team Kraków
Dziewczeta
Kat. 40 kg -42 kg:-44 kg, -46 – 48 – 50 kg,
Kat -52 kg:
1. Laura Derej – (11.03.2003) – Liga -Żarski Klub Sportów Walki,
-54 kg, -56 kg, -58 -60 -63,5 +63,5 kg,
DZIECI 10-11 Lat:
Chłopcy: -30 kg,
Kat. 32 kg – 34 kg:
Kat. 34 kg -36 kg:
   1.  Oskar Jaworek – 10 lat – (14.03.2006) – TPW – Octagon Team Kraków
Kat. 38 kg -40 kg:
Kat. 40 kg – 42 kg:
   1.  Adam Borowski  – (25.05.2005) – Liga – Arkadia Kalisz,
   2. Mateusz Jaworek  – 12 lat – (23.12.2003) – TPW – Octagon Team Kraków
-44 -46
Kat. 48 kg – 50 kg:
   1. Kacper Majcherczyk – (18.05.2005) – TPW – Octagon Team Kraków
Kat 50 – 52 kg:
   1. Remigiusz Grzegorz – 2006 – TPW – SERAFIN No Limit Warszawa,
-54 -56 -58 -60 -63,5 -67 +67 kg,
Dziewczęta:
Kat. 30 kg. -32kg:
1. Martyna Czuchraj – (14.05.2005)�� – Liga – Klub Sportów Walki „GLADIATOR”
Kat. 34 kg -36 kg:
   1. Oliwia Błąkała – 10 lat – (06.10.2006) – TPW – Octagon Team Kraków ,
   2. Julia Ślusarz  – 10 lat – (07.06.2006) – TPW – Octagon Team Kraków
Kat. 38 kg – 40 kg:
   1. Olga Rajczyk – (08.02.2005) – TPW – Thai Gym Tarnów,
   2. Weronika Podres – (16.02.2006) – TPW – Octagon Team Kraków,
-42 -44 -46 – 48 – 50 -52 -54 -56 -58 -60 +60 kg.
Dzieci 10-11 lat bez uderzeń na głowę, Dzieci starsze 12-13 lat bez uderzeń na głowę, Kadeci 14-15 lat z uderzeniami i kopnięciami na głowę (bez kolan i łokci na głowę).        
  Juniorki: skończone 16 lat i mniej niż 18

Kat. 60 kg – 63,5 kg:

1. Paulina Wolańska – jr -(03.09.2000) – TPW – Millenium Rzeszów,

2. Ilona Wojda  – 16 Lat – 2000.21.09 – 61 kg – TPW – Garuda Warszawa

, Kat 67 kg  –  71 kg, Kat. 71 kg do75 kg

Juniorzy: skończone 16 lat i mniej niż 18 lat mężczyźni
Kat -51kg do

Kat. 51 kg – 54 kg:

Kat. 54kg do 57kg:

  1. Krzysztof Włodarczyk – junior (01.07.1999r.) TPW/Liga – Absortio Gym,
  2. Sebastian Górniak – junior – (18.07.1991) – Liga – Muaythai KINGDOM,i

Kat. 57 kg – 60 kg:

  1. Maciej Zawadzki – junior (22.09.1999) – TPW – Raczadam Kraków,
  2. Jakub Łepkowski – junior (21.01.2001) – TPW  – Am Nat Kraków,
  3. Daniel Yiermakov – jr (12.03.1991) – TPW – Muaythai KINGDOM

Kat – 60kg do 63,5kg,
Kat – 63,5 kg do 67kg:

  1. Kamil Trafas – junior  (25.03.2000) –Liga –  Żarski Klub Sportów Walki,
  2. Michał Jarema Potoniec –  – junior (26.09.2000) – TPW – Raczadam Kraków,
  3. Damian Semeniuk – junior  (03.07.1999) – TPW – Red Lion Club,
  4. Jakub Haś – junior (02.05.1999) – TPW – Muaythai KINGDOM

Kat – 67 kg do 71 kg:

  1. Oskar Szczepaniak  – junior – (29.07.1999) – Liga – Jatubaht Szczecin

Kat – 71 kg do75 kg:

  1. Kuba Owczarek – Junior – 14.03.1999 – do 75 – TPW – Turkowski Klub Karate

Kat – 75 kg do 81 kg:

  1. Cinal Dominik  – junior (24.02.2000r.) TPW/Liga – Absortio Gym,

Kat – 81kg do 86 kg:

  1.  Patryk Tomczak – junior – (11.04.2000r) – TPW – Academia Gorila Ostrołęka

Kat – 86 kg do 91 kg, Kat 91kg +

Seniorki: skończone 18 lat i mniej niż 37 lat
Kat. 48 kg – 51 kg:

1. Agnieszka Wypychowska – (03.02.1987) – Liga – Muaythai KINGDOM

2. Olga Kondracka– senior- (02.10.1991) – TPW – Sparta Gym

Kat – 63,5 kg do 67kg:

  1. Dominika Górz – 1995.03.09. – TPW – Academia Gorila

Kat – 67 kg do 71 kg

Seniorzy: skończone 18 lat i mniej niż 37 lat
Kat -51kg do 54 kg:

  1. Kamil Dybiec senior (1998.02.16) Liga – SERAFIN No Limit Warszawa,

 

Kat – 60kg do 63,5kg,

  1. Przemysław Boguta, senior, 63,5 kg Liga ROSOMAK,
  2. Arek Johan – senior – 1988.01.16 TPW – Academia Gorila,
  3. Dawid Nowek – senior -(28.05.1996) – TPW – Klincz Kielce,
  4. Gabriel Buras – senior – (13.09.1998) – TPW – Klincz Kielce,
  5. Mateusz Wojciechowski  – 18 lat – 1999.16.01 – 63,5 – TPW – Garuda Warszawa,

Kat – 63,5 kg do 67kg:

  1. Kuba Kwaśniewski senior, 67kg, 0 walk TPW – Lubelskie Zrzeszenie Muaythai,
  2. Mateusz Zalewski – senior – (04.05.1998r) – TPW – Klincz Kielce,
  3. Ireneusz Kuśka – senior – ( 07.05.1996r) 67kg Liga – Absortio Gym,
  4. Cezary Cymba – senior – (08.05.1997) – TPW – Akademia Muaytha Kielce,
  5. Piotr Wielkopolan – senior – (20.06.1994) – Liga – Red Lion Club,
  6. Szymon Obroślak – senior – (11.05.1996) – TPW – Red Lion Club,
  7. Paweł Paszkowski – senior – (1998.11.14) – TPW – Sport Club Karate,
  8. Krzysztof Wojciechowski – senior – TPW
  9. Sebastian Buba – senior – (18.02.1997) – TPW – Muaythai KINGDOM
  10. Hubert Dylewski  – 18 lat – 1999.29.01 – 67 kg – TPW – Garuda Warszawa

Kat – 67 kg do 71 kg:

  1. Marcin senior, 71 kg, 1 walka, TPW – Lubelskie Zrzeszenie Muaythai,
  2. Adrian Kacprzak senior -71kg TPW – 16.08.1988 – Żarski Klub Sportów Walki,
  3. Mariusz Rozpędzki – senior – 04.01.1994 –  Liga –  – Chok Dee Radomsko,
  4. Przemysław Pacześny –  – Senior – 06.01.1997 – TPW – Turkowski Klub Karate,
  5. Dawid Kubik – senior – 25.06.1993 – Liga – Academia Gorila Ostrołęka,
  6. Bartłomiej Witkowski – senior – (16.04.1992) – Liga – Academia Gorila Olsztyn,
  7. Marcin Garleja – senior – (21.04.1985) – TPW – KS Ronin Tychy

Kat – 71 kg do75 kg:

  1. Norbert Adamiec, senior – (10.12.1985) – Liga SERAFIN No Limit Warszawa
  2. Dawid Nowak – senior – (1993.05.14) – Liga – Academia Gorila,
  3. Marcin Mosiński – senior (1989.10.20) – Liga – Academia Gorila,
  4. Bartłomiej Juda – senior -(12.06.1988) – Liga – Raczadsm Kraków,
  5. Przemysław Maślanka – senior – (14.09.1995) – TPW – Raczadam Kraków,
  6. Arkadiusz Krupa – senior -(12.06.1997) – Liga – Thai Gym Tarnów,
  7. Dawid Rachwał – senior – (18.07.1995) – TPW – Thai Gym Tarnów,
  8. Grzegorz Ernestowcz – senior -(08.10.1996) – TPW – Klincz Kielce,
  9. Łukasz Grzybowski – senior (26.07.1994) – TPW – SERAFIN No Limit Ursus,
  10. Radosław Mrowiec –  senior – (30.03.1994) – TPW – Absortio Gym,
  11. Oskar Łukasiewicz – senior – (25.02.1995) – TPW -Akademia Muaythai Kielce,
  12. Filip Kaczmarek– senior – (22.02.1998) – 0 walk – TPW – Arkadia Kalisz,
  13. Jarosław Kołakowski – senior – (11.07.1986) TPW– Academia Gorila Olsztyn,
  14. Michał Pietrzak – senior – (25.09.1986) – Liga,
  15. Kamil Pawlak – 24 lata – 75kg – Liga – Garuda Warszawa

Kat – 75 kg do 81 kg:

  1. Krzysztof Kula – senior -81kg – ur. 28.06.1986 –  TPW  – Żarski Klub Sportów Walki,
  2. Marcin Merdziński – Senior – 20.11.1983 – TPW – Turkowski Klub Karate,
  3. Paweł Daniszewski – 1992.09.10 – Liga – Academia Gorila,
  4. Michał Rogula – senior – (10.04.1996) – Liga – Klincz Kielce,
  5. Dawid Majer – senior (26.03.1997r) – TPW – Absortio Gym,
  6. Tomasz Duda – senior (09.11.1993) – Liga – Jatubaht Szczecin,
  7. Konrad Langowski – senior – (04.02.2017) – Liga – Jatubaht Szczecin

Kat – 81kg do 86 kg:

  1. Grzegorz Krauzowicz, senior, TPW – SERAFIN No Limit Warszawa,
  2. Bartłomiej Smak – Senior – 03.04.1998 – TPW – Turkowski Klub Karate,
  3. Karol Skrzypek – 1991.12.26 – Liga – Academia Gorila

Kat – 86 kg do 91 kg:

  1. Leszek Kaczorowski – senior –  (11.01.1984) –  TPW  – Ring3city,
  2. Artur Piekutowski – senior – (81.08.24) – TPW – Bullet Fight Club,
  3. Jarosław Filipek – senior – (83.05.18) – Liga – Sparta Gym

Kat + 91kg :

  1. Szymon Skuza – senior – (26.09.1990) – TPW – Klincz Kielce,
  2. Jakub Krejszeff – senior – (15.10.1997) – TPW -Academia Gorila Ostrołęka,
  3. Przemysław Osipiuk –  senior – (14.08.1988) – TPW – Bloodsport,
  4. Piotr Orzech – (10.11.1997) – TPW – Millenium Rzeszów